Po raz kolejny społeczność szkolna wraz z rodzicami uczniów naszej szkoły pokazali, że mają wielkie serca i potrafią pomagać innym. W Szlachetnej Paczce 2023 wybraliśmy jedną z potrzebujących rodzin w powiecie lęborskim. Wszyscy wspólnie zrealizowaliśmy potrzeby Pani Klary, która została obdarowana paczkami z żywnością, artykułami czystości, odzieżą oraz małym sprzętem AGD (maszynka do mielenia, mikser i wyciskarka do owoców i warzyw). W paczkach Pani Klara znalazła również perfumy (prezent – niespodziankę), krzyżówki, które uwielbia rozwiązywać, a także kartki świąteczne wykonane przez naszych uczniów.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim darczyńcom, którzy dołożyli „cegiełkę” do tegorocznej „Szlachetnej Paczki”.

Wspaniale jest pomagać!

Bez Was nie udałoby się obdarować tak hojnie Pani Klary.

Dziękujemy!
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

PODZIĘKOWANIA