Przedmiotem konkursu było wykonanie jesiennego bukietu z darów natury: liści, kasztanów, żołędzi, ziół, itp. Celem konkursu było poznanie flory najbliższej okolicy, rozwijanie wyobraźni, rozbudzanie wrażliwości estetycznej i pomysłowości dziecięcej. Ocenie podlegał ogólny wyraz estetyczny, różnorodność materiałów i oryginalność. Do pracy należało dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem.  Organizatorzy konkursu w składzie: p. Agnieszka Okuszko-Pokojska, p. Joanna Makurat, p.Celina Skibicka, p. Marzena Sadura spośród wszystkich bukietów nagrodziła i wyróżniła uczniów:
Miejsce 1
Alicja Piotrowska kl.3b
Miejsce 2
Mikołaj Młyńczyk kl.2a
Miejsce 3
Michelle Bojanowska kl.1a

Wyróżnienie otrzymali:
Nadia Lisznianska kl. 2a
Zuzanna Balińska kl.3a
Marek Prusinowski kl.1b
Sandra Nowicka kl.3b
Wiktor Wepryk kl. 2b