W dniach 21-28 listopada 2023 r. odbyła się akcja „Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem!” pod patronatem organizacji POMAGAM JAK MOGĘ. Uczniowie przynosili pluszaki, zabawki, puzzle, gry, własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami od uczniów oraz słodycze, które zostaną przekazane do Szpitala w Lęborku, Międzyrzeczu i …

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom  za zaangażowanie i okazane wielkie serce. Wsparcie świątecznej zbiórki licznymi podarunkami przerosło nasze oczekiwania. Nasi uczniowie są cudowni, a wychowują ich wspaniali Rodzice! Gorąco Wam dziękujemy za każdy uśmiech na twarzach dzieci ze szpitala, bo jak mawiał Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!”.

Organizatorzy:

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami

Joanna Makurat

Justyna Klinkosz – Pujsza