16 maja 2024r. w naszej szkole odbyło się otwarcie nowej sali ,,Pociąg Marzeń”, która powstała w trakcie zajęć projektowych pod opieką Pani Weroniki Kubisiak. Nowa sala ma służyć całej społeczności szkolnej, będą się w niej odbywać zajęcia pozalekcyjne, socjoterapeutyczne, psychologiczne, SI oraz różnego rodzaju spotkania, na przykład Samorządu Szkolnego. Uczniowie zespołu projektowego Kółko Krzyżyk (klasa 5m i 6b) przed Burmistrzem Lęborka Panem Jarosławem Litwinem, Panią Dyrektor Mariolą Małecką oraz gronem nauczycieli i rodziców przedstawili prezentację, w której świetnie opisali swój autorski projekt i odpowiedzieli na różne pytania gości. Grupa przygotowała również słodki poczęstunek. Było to niesamowite przeżycie, wszyscy byli bardzo podekscytowani.

Dziękujemy wszystkim gościom oraz każdej osobie, która zaangażowała się w realizację naszego pomysłu!!!

KÓŁKO KRZYŻYK