Uczniowie naszej szkoły z klasy 6b, Wiktor Kobylański, Cezary Pokojski, Olga Kapusta oraz Zuzanna Szmidt-Tajchman, wzięli udział w edukacyjnym pikniku połączonym z II Regatami o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego, który odbył się 22 września 2023 r. w Pucku. W trakcie pikniku prezentowali projekt, który został wyróżniony w Konkursie projektów uczniowskich zorganizowanym w ramach projektu „Pomorskie Żagle Wiedzy – wsparcie regionalne” w roku szkolnym 2022/2023, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Komisja przyznała tytuł laureata uczniom, którzy w swojej pracy wykazali się szczególną pomysłowością i kreatywnością w ujęciu tematu, a także troską o poprawną formę przekazu.

Składamy podziękowania dla Pani Karoliny Kobylańskiej za zorganizowanie transportu dla dzieci oraz pełnienie roli opiekuna.