Już od września uczniowie klasy IA i IB biorą udział w zajęciach związanych z kodowaniem, programowaniem i robotyką. Wspólnie rozwiązują zadania na tablicy interaktywnej i na tabletach. Piszą proste programy  w aplikacji Scratch Jr  i na platformie Code.org. Sprawnie poruszają się na macie do kodowania. Chętnie pracują z Ozobotami, Genibotami i Photonami rozwijając umiejętności  logicznego myślenia. Potrafią posługiwać się okularami VR. Integrują się podczas zabaw ruchowych na interaktywnym dywanie. Poznają możliwości ostatnio zakupionych długopisów 3D. Tworzą własne projekty. Dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia, rozwijają swoje zainteresowania.

                                                                                                                                             Marzena Sadura

                                                                                                                                               Celina Skibicka