14 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Olimpijczyka. Był to dla nas wyjątkowy dzień pełen sportowych emocji i inspiracji. W ramach obchodów zorganizowano grę terenowa, która składała się z różnorodnych konkurencji sportowych, w których uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i duchem sportowej rywalizacji.

Główne atrakcje dnia obejmowały: przemarsz defilady olimpijskiej, ceremonia otwarcia, występ Gościa specjalnego Zastępcy Burmistrza Miasta Lębork Pana Krzysztofa Króla. A także uroczyste wręczanie pucharów oraz poczestunek: grill, lody,wata cukrową, popcorn. 

Dzień Olimpijczyka był doskonałą okazją do promowania wartości olimpijskich, takich jak fair play, wytrwałość i dążenie do celu. Wszyscy uczestnicy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, świetnie się bawili, a atmosfera pełna  była pełna radości i wzajemnego wsparcia.