05 września 2024 w ramach promocji i upowszechniania projektu pt. „I like uczymy z TIK i CLIL” , pani dyrektor Mariola Małecka ponownie miała okazję zaprezentować, wypromować i upowszechnić nasz projekt. Tym razem spotkanie w spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy szkół i przedszkoli Gminy Potęgowo. Aby jak najbardziej przybliżyć uczestnikom spotkania czym sam projekt jest, pani dyrektor połączyła się zdalnie podczas spotkania z panią Weroniką Kubisiak, która aktualnie przebywa na szkoleniu we Florencji.

Projekt „I like – uczymy z TIK i CLIL” realizowany jest w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, na zasadach Erasmus+.