22 marca rozstrzygnięto szkolny konkurs „Ekologiczna Palma Wielkanocna” dla klas młodszych. Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie i wykonanie tradycyjnej palmy wielkanocnej z materiałów pochodzenia naturalnego, bądź z materiałów ekologicznych. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, a wyróżnionym wręczono dyplomy oraz upominki.

Nagrodzeni uczniowie:

  Bartosz Darżnik 3a

  Alicja Paluszyńska 2a

  Wiktor Wepryk 2b

  Natan Pinkowski 1a

Wyróżnieni uczniowie:

  Franciszek Zieliński 1a

  Wiktor Pelowski 1a

  Michelle Bojanowska 1a

  Alicja Kwiatkowska 1a

  Oliwia Penk 1b

  Igor Malicki 2a

  Marta Chmielewska 2a

  Hania Tomasiewicz 2b

  Nadia Bojanowska 2b

  Romaniia Dorosh 2b

  Łucja Kwiatkowska 3a

  Zuzanna Balińska 3a

  Nikodem Klamrowski 3b

  Sandra Nowicka 3b

  Zosia Stępień 3b

W minionym tygodniu wszyscy mogli podziwiać konkursowe palmy wielkanocne na szkolnym korytarzu. Po ogłoszeniu wyników, czyli tuż przed Niedzielą Palmową, uczniowie zabrali swoje cuda do domu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów! Organizatorami konkursu byli opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego SP3 Lębork: p.Joanna Makurat, p.Barbara Król, p.Jolanta Futoma, p.Agnieszka Okuszko – Pokojska