18 grudnia 20123 roku w naszej szkole odbyła się czwarta edycja Szkolnego Konkursu Kolęd dla dla 1-3, którego organizatorem byli opiekunowie Małego Samorządy Uczniowskiego. W tym roku szkolnym do konkursu przystąpiło 17 uczestników.  Artyści zaprezentowali swój talent wokalny i wprowadzili w świąteczny nastrój. Konkurs miał na celu kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania, popularyzację polskich kolęd i pastorałek, promocję uzdolnionych dzieci oraz ich osiągnięć wokalnych,  integrację środowiska szkolnego oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci.
Jury w składzie: Agnieszka Okuszko-Pokojska, Jolanta Futoma i Joanna Makurat, oceniło i nagrodziło:
I miejsce Apolonia Pranga 3a
II miejsce Julianna Giełażyn-Woźniak 2b
III miejsce Wiktor Wepryk 2b
 
Wyróżnienie otrzymali:
Monika Górna klasa 2b
Gabriela Książek klasa 2b
Zuzanna Petr klasa 1b
Marta Chmielewska klasa 2a
Aniela Bizewska klasa 3b
 
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, niech ten czas w którym zagości w Waszych domach mnóstwo radości, bliskości i miłości.
 
Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego.