Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

29 kwietnia w naszej szkole odbyły  się miejskie eliminacje w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasza reprezentacja w składzie: Paweł Król- V a, Antonina Stenka-  V b, Wiktoria Pietrusewicz- V b, Tomasz Misiak -V c uzyskali w ogólnej klasyfikacji Szkół Podstawowych – I miejsce. 9 maja w Łebieniu odbyły się powiatowe eliminacje w Turnieju BRD. Nasza reprezentacja w składzie: Paweł Król- V a, Joanna Zimnowoda – V a,  Antonina Stenka-  V b, Grzegorz Syldatk -V b, uzyskali w ogólnej klasyfikacji Szkół Podstawowych- II miejsce. Rywalizacja obejmowała testy z wiedzy o ruchu drogowym, umiejętność jazdy na torze przeszkód oraz udzielenie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

Anna Liszniańska

Katarzyna Stenka

Ewa Zając

Kamila Wrońska

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150