22 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Lęborku odbyły się miejskie eliminacje w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W Turnieju wzięły udział 5 drużyn z grupy I- uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat (rocznik 2011 i młodsi) oraz 6 drużyn z grupy II (uczniowie szkół podstawowych). Turniej składał się z części teoretycznej (test skrzyżowań i test wiedzy) oraz praktycznej (jazda rowerem- tor sprawnościowy, pierwsza pomoc przedmedyczna). Reprezentacja naszej szkoły grupa I w składzie: Aleksandra Murawska, Patrycja Szymikowska, Antoni Gałka, Szymon Gąsior uzyskali w ogólnej klasyfikacji Szkół Podstawowych – I miejsce. Reprezentacja naszej szkoły grupa II w składzie: Iga Pujsza, Nikodem Maśliński, Szymon Polejowski również zdobyli I miejsce. Obie drużyny wezmą udział w powiatowych eliminacjach Turnieju BRD 24 kwietnia w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu.

Anna Liszniańska

Beata Czekirda

Ewa Zając

Aleksandra Serwańska