W tym tygodniu na spotkaniu trójek klasowych wybrano nowy Samorząd Uczniowski w naszej szkole. Przewodniczącą Samorządu została Michalina Firkowska z klasy 7b, a jej zastępcami zostali Konstanty Piotrowski oraz Jan Bizewski z klasy 6c.

Pozostali członkowie to: Izabela Krop, Hanna Lawrenc, Milena Wolska, Szymon Polejowski, Antoni Gałka, Szymon Jaroń, Lea Pańczyszyn, Aleksandra Kwapińska, Michalina Mielewczyk, Weronika Penk, Lena Chmiel, Iga Pujsza, Maja Wrzesień, Lena Cybulska, Zuzanna Szmidt-Tajchman, Solomiia Dorosh, Maja Kohaniuk, Adrian Bartkowiak, Mikołaj Jereczek, Martyna Tolas, Martyna Więckowska.

Opiekunkami Samorządu w tym roku szkolnym są Pani Weronika Kubisiak oraz Pani Jolanta Gołębiowska.