Ogromny sukces i awans naszych zawodniczek do finału wojewódzkiego!!!
Drużyna naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych zdecydowanie pokonała swoje rywalki na zawodach powiatowych i wywalczyła sobie awans do finału wojewódzkiego. Ogromne brawa należą się naszym wszystkim zawodniczką za postawę i walkę podczas zawodów. Już na pierwszej zmianie objęliśmy prowadzenie i nie oddaliśmy go już do samej mety . Dziewczyny kontrolowały cały bieg i pokonały pewnie i zdecydowanie swoje rywalki.
Nagrodą za zwycięstwo były złote medale oraz puchar i co najważniejsze prawo reprezentowania powiatu w finale wojewódzkim. Trzymamy kciuki.
Raz jeszcze brawa dla naszych dziewczyn.
Skład reprezentacji:
Nelly Kurkowska
Julia Nowak
Iga Pujsza
Zuzanna Terman
Lena Chmiel
Roksana Jędrzejczyk
Nikola Jędrzejczyk
Zuzia Smyra
Opiekun Radosław Rapalski