Jury w trakcie obrad przyznało: Grand Prix, I, II, III miejsca, wyróżnienia oraz kwalifikacje do wystawy w kategoriach technik wykonania oraz wiekowych.

Z przyjemnością informujemy, iż nasz uczeń HUBERT GRONOWSKI z kl. 5m zajął w kategorii wiekowej 11 – 14 lat II MIEJSCE (nie przyznano miejsc I i III).

Hubert – serdecznie gratuluję wygranej!!!

Opiekun – Anna Piekarczyk

Uroczystość ogłoszenia wyników XIV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w Kolorach 2024 – Łuskoskrzydłe” odbyła się 8 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac uczestników konkursu, wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do wystawy. Gośćmi, na uroczystym podsumowaniu, byli również rodzice Huberta. Jak przekazali: „Nadesłanych na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny było ok. 1000 prac. Dyrektor MDK podsumował konkurs bardzo wysokim poziomem”.