Drodzy rodzice!

Rozpoczynamy nabór do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027, który potrwa do 24.08.2026 roku. 

Przypominamy, że stosowne dokumenty należy składać co roku- nawet, jeśli dziecko już uczęszczało w poprzednim roku szkolnym do świetlicy. Prosimy o składanie wypełnionych wniosków zgodnie z podanym terminem. Karta zapisu znajduje się na stronie internetowej szkoły. Do karty zgłoszenia proszę dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu obojga rodziców.

Z poważaniem, Emilia Polska