Podczas ostatnich zajęć uczniowie klasy IIIA przygotowali wesołe i kolorowe plakaty. To my – fajne dzieciaki, które właśnie kończą trzecią klasę. Była to okazja do wspomnień i podsumowania wspólnie spędzonych lat. Przygotowanie dzieł stało się symbolicznym zakończeniem ważnego etapu nauki. Czekamy na nowe przygody w klasie czwartej.
Opiekun artystyczny:
Celina Skibicka






