W dniach 17-19 czerwca 2026 roku klasa VIa,b,s uczestniczyły w biwaku w malowniczo położonej miejscowości Wiele. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji, nawiązania nowych przyjaźni i wzmocnienia współpracy między klasami, wspólnej zabawy oraz zdobywania nowych umiejętności poza szkolnymi murami.

Program biwaku był różnorodny i dostosowany do zainteresowań uczestników. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia survivalowe. Była to cenna lekcja samodzielności i odpowiedzialności.

Emocjonującym punktem programu były podchody. Uczestnicy podzieleni na zespoły rozwiązywali zagadki, wykonywali różne zadania również w języku angielskim, w ramach programu Erasmus – Edukacyjna Odeseja.

Wspólne zadania i konkursy dostarczyły wszystkim wielu powodów do uśmiechu i pozytywnych emocji.