Korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy 8 b i 8 s wraz z wychowawczyniami panią Anią Piekarczyk i Magdaleną Gocalińską oraz z panią Aleksandrą Konopińską pojechały na ognisko do Szklanej Huty. Wspólny czas minął w sympatycznej atmosferze na wspólnych rozmowach i zabawach.

Było to ostatni wspólny wyjazd obu klas. Już w najbliższy piątek pożegnają mury naszej szkoły.