10 października 2025 – tego dnia szkoła stanęła na głowie! To uczniowie prowadzili lekcje, sprawdzali obecność, a nawet… zasiadali w sekretariacie i gabinecie dyrektora! Nauczyciele mogli na chwilę poczuć się jak uczniowie – i przekonać się, że nie jest łatwo „siedzieć w ławce”.
Młodzi „pedagodzy” z zaskakującą powagą prowadzili lekcje, tłumaczyli zadania i pilnowali porządku. Nie zabrakło też kreatywności – pojawiły się autorskie metody nauczania, nietypowe przykłady i sporo humoru. Z kolei „sekretariat” i „dyrekcja” w wydaniu uczniowskim działały pełną parą, pokazując, że organizacja szkoły to nie lada wyzwanie.
Było dużo śmiechu, trochę tremy i sporo kreatywności. Ale przede wszystkim – ogromna dawka szacunku dla pracy nauczycieli i pracowników szkoły. Brawo dla naszych młodych „pedagogów” i „urzędników”! Udowodniliście, że potraficie sprostać wyzwaniu.