Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbył się w naszej szkole konkurs „Anioł pasterzom mówił” organizowany dla uczniów klas I – VIII. Celem konkursu było kultywowanie tradycji własnoręcznego wykonania szopki bożonarodzeniowej.

Uczniowie wykonali 28 niezwykłych prac przy użyciu  bardzo różnorodnych technik i tchnęli świąteczny, magiczny nastrój w mury naszej szkoły. Wybór najpiękniejszych szopek był trudny, a zdania jury podzielone.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i słodkie upominki. Ci, którzy nie zajęli miejsca na podium, również otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Przedstawiamy laureatów:

I miejsce:

• Marta Chmielewska , kl. 2a
  • Hanna Tomasiewicz, kl. 2b
  • Ariadna Stolarzewicz, kl. 4b
  • Romania Dorosh, kl. 2b

II miejsce:

• Julian Wojciechowicz, kl. 5m
  • Sara Nowicka, kl. 4s

III miejsce:

• Dorian Łazorczyk, kl. 2a

Jury przyznało także wyróżnienia:

• Patrycja Szymikowska, kl. 5m
  • Nikodem Maśliński, kl. 6s
  • Agata Wenek, kl. 6s
  • Patryk Petke, kl. 4a

Gratulujemy laureatom. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za prace dostarczone na konkurs i trud włożony w ich wykonanie (Kamila Wrońska, Magdalena Okrój, Andrzej Jaworski i Joanna Kogut).