W dniach 26-31 października 2023 w szkole Podstawowej nr 3 w Lęborku odbywał się konkurs na najzabawniejszą dynię. Konkurs ten został zorganizowany w związku z Dniem Dyni.

Liczba prac wykonanych przez uczniów oraz ich różnorodność były oszałamiające. Dzieci przygotowały dynie w najróżniejszych wersjach kolorystycznych i kostiumowych. Mogliśmy podziwiać kilka dyń czarodziejek i kosmitek, dynie wprost ze spa w turbanach z ręczników, dzidziusia dyniowego i mini beczułkę Kubusia Puchatka oraz wiele innych dyniowych wariacji.

54 prace wykonane przez uczniów to 54 pomysłowych, niezwykłych i bardzo kolorowych projektów. Wybór tych najzabawniejszych wcale nie był łatwy!

Przedstawiamy listę laureatów:

I miejsce:

• Wojciech Syldatk – kl. 3a,
  • Franciszek Zieliński – kl. 1a,
  • Michelle Bojanowska – kl. 1a,
  • Julian Wojciechowicz – kl. 5m.

II miejsce:

• Zuzanna Wołoszyk – kl. 3a,
  • Dominik Komiago – kl. 7a,
  • Hubert Gronowski – kl. 5m,
  • Alan Tryba – kl. 1a.

III miejsce:

• Zuzanna Balińska – kl. 3a,
  • Patryk Petka – kl. 4a,
  • Aniela Bizewska – kl. 3b,
  • Hanna Tomasiewicz – kl. 2b.

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Laureatom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe i słodkie upominki. Uczniom, którzy otrzymali wyróżnienia, także wręczono pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Organizatorki dziękują za tak liczny i aktywny udział w konkursie!