20 marca 2024 r. klasa 2b miała okazję przygotować się do nadchodzącej Niedzieli Palmowej. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w Muzeum w Lęborku i wykonywali tradycyjną palmę wielkanocną. Celem zajęć było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, doskonalenie umiejętności współpracy w grupie, rozwijanie estetyki i wyobraźni. Podczas warsztatów każdy uczestnik wykonał tradycyjną palmę wielkanocną z gałęzi wierzby, bukszpanu i wykonanych własnoręcznie kolorowych kwiatów z bibuły. Na zajęciach panowała miła atmosfera. Każda palma wielkanocna była piękna i wyjątkowa. Wykonane na zajęciach palmy uczniowie zabrali ze sobą do domu, by cieszyły oczy podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych.