Pierwszy tydzień na szkoleniu we Florencji dobiega końca. Weronika każdego dnia jest inspirowana przez swoją trenerkę Sheilę, która jest specjalistką od nauczania języka angielskiego oraz psychologiem. Na zajęciach uczestniczki dzielą się pomysłami na różne lekcje oraz doświadczeniami ze swojej pracy. Weronika już nabyła kilka publikacji do wykorzystania na lekcjach CLIL w poleconych florenckich księgarniach. Popołudnia zaś spędza poznając miasto, smakując malinowych i pistacjowych gelato!

Projekt „I like – uczymi w TIK i CLIL” realizowany jest w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, na zasadach Erasmus+.