Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku

AKTUALNOŚCI

Obserwuj co ciekawego wydarzyło się w naszej szkole

Wielki sukces naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR!!!

W tegorocznej edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2022, z całej Polski, w poszczególnych kategoriach wzięło udział: Skrzat: 2994 uczniów, Benjamin: 5378 uczniów, Junior: 4267 uczniów.   W kategorii Skrzat mamy 4 laureatów!!!   I miejsce – Wiktor Płotka k.3a II miejsce – Martyna Murawska k.2a   Wyróżnienie – Michalina Rybicka kl.3a Wyróżnienie – Ariadna Stolarzewicz kl.3c   Ogromne ...

Czytaj dalej...

Poczta Walentynkowa

Od poniedziałku 6 lutego 2023 r. w naszej szkole rusza Poczta Walentynkowa. W holu głównym szkoły znajduje się skrzynka na walentynkowe kartki. Zachęcamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły do zabawy. Uczniu/uczennico okaż komuś swoją sympatię i stwórz najpiękniejszą kartkę walentynkową dla ulubionego przyjaciela, a może dla ulubionego nauczyciela? Nie zapomnij napisać na karnecie imienia, ...

Czytaj dalej...

Wizyta w Domu Seniora Eduq

Trzeciego  lutego   uczniowie klas trzecich mieli okazję spotkać się z Seniorkami-osobami starszymi z Domu Seniora w Lęborku. Trzecioklasiści  zaprezentowali Seniorom występ recytatorsko-wokalno- muzyczny.  Spotkanie wyzwoliło  wiele radości, zadowolenia, Seniorzy obdarzyli dzieci ciepłem, na ich twarzach, podczas tego spotkania zagościł uśmiech, czuli, jak ciągle są  potrzebni.   Dzieci miały okazję poznać ich lepiej,co może  przełoży się na ...

Czytaj dalej...

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH  W LĘBORKU

Zapraszamy wszystkich kreatywnych i pomysłowych uczniów do udziału w konkursie na logo naszej szkoły!   Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w Lęborku Cel konkursu: Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) lub jego elementów dla Szkoły Podstawowej nr 3 im. Olimpijczyków Polskich w Lęborku w związku z wprowadzanymi zmianami wizerunkowymi ...

Czytaj dalej...

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content