Zimowe Przygotowania zespołu Pogoni/Trójki

Zimowe Przygotowania zespołu Pogoni/Trójki

Zgodnie z planem trwają zimowe przygotowania drużyny rocznika 2005 trenera Andrzeja Małeckiego. Zespół Pogoni/Trójki treningi wznowił 4 stycznia, a od 28 stycznia rozgrywa gry kontrolne z mocnymi przeciwnikami z Pomorza. – Od początku stycznia trenujemy 4-5 razy w tygodniu na sali, w terenie, na boisku, a bramkarze do tego mają jeszcze specjalistyczne treningi z trenerem bramkarzy seniorskiej Pogoni Piotrem Leykiem – informuje trener zespołu Andrzej Małecki. – Czeka nas trudna wiosna. Jesteśmy liderem w lidze, gramy z mocnymi przeciwnikami i jeżeli chcemy awansować do Pomorskiej Ligi Juniorów musimy dać z siebie maksimum.
Korzystając z szerokiej, prawie 30 osobowej kadry drużyna rozgrywa często mecze systemem 3×30. W pierwszych regulaminowych dwóch połówkach grają podstawowi zawodnicy i ich zmiennicy, ostatnie 30 minut to szansa dla pozostałych graczy.

 

Wyniki gier sparingowych (pierwszy wynik po 60 minutach, w nawiasie wynik końcowy 3×30):

 

Pogoń/Trójka – Gryf Słupsk 1:2 (1:5)
Gryf Słupsk – Pogoń/Trójka 1:1 (3:2)
Pogoń/Trójka – UKS Olimpijczyk Kwakowo 1:0 (1:1)
Pogoń/Trójka – Salos Słupsk 4:0
Pogoń/Trójka – Jantar Ustka 1:0 (4:1)

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150