XXV Bieg Mikołajkowy

6 grudnia 2016 roku na ulicach miasta Lęborka odbył się XXV BIEG MIKOŁAJKOWY.
Organizatorem zawodów było CSiR w Lęborku oraz Zakład Fotograficzny „ WIFOT” przy ulicy Orzeszkowej.

Trasa biegu przebiegała ulicami:

– dla klas I – III: Orzeszkowej, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Findera, Orzeszkowej
– dla klas IV – VI: Orzeszkowej, Armii Krajowej, Derdowskiego, Basztowej, Findera, Orzeszkowej.
Biegi przeprowadzone były w formie sztafet osobno dla dziewcząt, osobno dla chłopców. Sztafeta danej szkoły składała się z 6 uczniów reprezentujących klasy od I do VI, po 1 z każdego poziomu nauczania.

W zawodach udział wzięło 11 drużyn dziewcząt i 10 drużyn chłopięcych. Nagrody oddzielnie dla dziewcząt, oddzielnie dla chłopców ufundował Burmistrz Miasta Lęborka.
Każdy z uczestników otrzymał prezent od Mikołaja.

Dziewczynki pobiegły dobrze i zajęły V miejsce.
Chłopcy zajęli II miejsce, prowadzili od startu z dużą przewagą, dopiero na ostatniej zmianie dali się wyprzedzić i stracili wydawałoby się pewne I miejsce.

Dziewczętom i chłopcom gratulujemy udanego startu !!!!!

Opiekunowie: Monika Łabacka – dziewczęta
Andrzej Małecki – chłopcy

Skład chłopców:

Krefft Piotr, Ilasz Igor, Konieczny Robert, Groth Nikodem, Dawidowicz Oliwier, Wrześniewski Kacper.