Wyniki XIV Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

Wyniki XIV Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

Bobry i Bobrzyce!

Wyniki tegorocznego konkursu są już dostępne na platformie konkursowej. Każdy uczestnik może obejrzeć swoje wyniki logując się na konto na platformie Dzwonek.pl i przechodząc do zakładki Konkursy.

Z naszej szkoły, w tegorocznym konkursie, udział wzięło 40 uczniów z klas II-VI

W kategorii – Skrzat(max 75 pkt do uzyskania) najlepsze wyniki w szkole uzyskali:

1.Hania Garska 4a – 50pkt (op. A. Piekarczyk)

2.Marta Von Mach 2a – 41,25pkt (op. A. Piekarczyk)

3.Konstanty Piotrkowski 2c– 37,5pkt (op. A. Piekarczyk)

3.Zuzanna Grabowska 4a – 37,5pkt (op. A. Piekarczyk)

W kategorii – Beniamin (max 120 pkt do uzyskania) najlepsze wyniki w szkole uzyskali:

1.Szymon Gromadzki 6a – 96,25pkt (op. E. Makurat)

2.Wiktoria Pietrusewicz 6b – 95pkt (op. A. Piekarczyk)

2.Paweł Król 6a – 95pkt (op. E. Makurat)

3.Grzegorz Syldatk 6b – 92,50pkt (op. A. Piekarczyk)

Opublikowane zostały również zestawy z poprawnymi odpowiedziami  – są dostępne w zakładce Zadania z roku 2019 oraz na platformie Dzwonek.pl. Zestawy zawierają również omówienie sposobów otrzymania poprawnych rozwiązań oraz komentarz, jak zadania wiążą się z informatyką. Zachęcamy do zapoznania się z tymi materiałami.

W oficjalnych wynikach XIV Konkursu Informatycznego Bóbr przyjęto następujące progi punktowe:

Skrzat – Szkoła podstawowa

  • I miejsce: 75 punktów
  • II miejsce: 71,25≤[punkty]<74
  • III miejsce: 70 ≤[punkty]<71
  • Wyróżnienie: 63,75≤[punkty]≤68,75
  1. Hanna Garska 4a – 50,0
  2. Marta Von Mach 2a – 41,25
  3. Konstanty Piotrkowski 2c – 37,5
  4. Zuzanna Grafowska 4a – 37,5
  5. Kalina Gołębiewska 2c – 36,75
  6. Lena Warmowska 2a – 36,25
  7. Jan Bizewski 2c – 33,75
  8. Jakub Przybylski 2a – 31,25
  9. Maria Ziółek 2a – 28,75
  10. Izabela Krop 2c – 25,0
  11. Janek Król 2c – 23,75
  12. Borys Sobieraj 2c – 22,5
  13. Błażej Dopierała 2a – 21,25
  14. Hubert Wasilkowski 2a – 13,75
  15. Oliwia Korda 2c – 8,75

Benjamin – Szkoła podstawowa

  • I miejsce: 120 punktów
  • II miejsce: 112,5≤[punkty]<116,25
  • III miejsce: 108,75≤[punkty]<111,25
  • Wyróżnienie: 102<[punkty]<107,5

1.         Szymon Gromadzki 6a – 96,25

2.         Paweł Król 6a – 95,0

3.         Wiktoria Pietrusewicz 6b – 95,0

4.         Grzegorz Syldatk 6b – 92,5

5.         Milena Pietruszyńska 5s – 85,0

6.         Michał Gromulski 6s – 81,25

7.         Julia Tarasiuk 6c – 75,75

8.         Ksawery Laskowski 5s – 73,75

9.         Oliwia Hrycyk 6c – 71,25

10.       Tobiasz Mazur 6c – 71,25

11.       Bartosz Szczepaniak 5c – 70,0

12.       Stanisław Pustelnik 5c – 68,75

13.       Zuzanna Wojtaś 6c – 65,0

14.       Helena Fugiel 6c – 64,75

15.       Borys Labuda 6a – 63,75

16.       Michalina Zdrojewska 5s – 57,5

17.       Artur Cierocki 5s – 56,0

18.       Joanna Zimnowoda 6a – 55,75

19.       Julia Kostka 5b – 50,75

20.       Krzysztof Borkowski 5d – 46,25

21.       Robert Krop 6a – 46,25

22.       Maria Majchrowicz 5d – 45,75

23.       Hubert Apanowicz 5b – 41,25

24.       Oliwier Gafke 5d – 41,25

25.       Oliwia Kraus 5s – 29,5

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Koordynator konkursu – Anna Piekarczyk

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150