Wyniki VI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego klas III

Wyniki VI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego klas III 

II miejsce i tytuł Laureata zdobyła Hanna Garska – uczennica 3a, SP 3 Lęborku.

W Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Gościcinie odbył się VI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego klas III. Konkurs objęty był honorowym patronatem Wójta Gminy Wejherowo, Nadmorskiej Grupy Medialnej i Pomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał się z trzech etapów. Na wszystkich etapach miał formę dyktanda. Do  VI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego klas III wzięło udział 320 uczniów z 24 szkół województwa pomorskiego. Po II etapie, na podstawie nadesłanych protokołów, organizatorzy konkursu zgodnie z regulaminem, wyłonili 25 uczniów z klas III.

09 maja 2019 r. odbyło się finałowe dyktando Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III w Gościcinie.

Gratulujemy Hani i życzymy dalszych sukcesów!

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150