Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „7 grzechów głównych“

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „7 grzechów głównych“

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „7 grzechów głównych“ pycha, chciwość, nieczystość, zazdrość, nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, gniew, lenistwo 2018r. Wrocław
Do konkursu przystąpiły 33 szkoły i pracownie plastyczne z całej Polski, nadsyłając 176 prac. Organizatorzy do wystawy pokonkursowej zakwalifikowali 104 prace plastyczne w kategorii rzeźba, grafika, rysunek, malarstwo.
Powołane przez organizatorów konkursu jury w składzie: art. plast. Katarzyna Szczyrbuła-Mazurczyk etyk, dr filozofii Karolina Kołakowska art. plast. Agnieszka Gębicka art. plast. Rafał Kaufhold art. plast. Anna Szuleszko – opiekun Galerii art. plast. Ewa Klara Kołakowska – opiekun Galerii przyznało 18 nagród oraz 36 wyróżnień w kategoriach grafika, rysunek, malarstwo, rzeźba
WYRÓŻNIENIA RÓWNORZĘDNE
KATEGORIA RYSUNEK – Sergiusz Labuda – SP nr 3, Lębork
UDZIAŁ W WYSTAWIE POKONKURSOWEJ
Wiktoria Dawidowska – SP nr 3 Lębork
Opiekun: Ewa Makurat
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150