Wycieczka IIb do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

Wycieczka IIb do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

30 maja klasa IIb udała się na wycieczkę do Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. Dzieci zapoznały się z najciekawszymi tajnikami wiedzy. Na warsztatach „Ale kosmos”, uczniowie mieli okazję samodzielnie przeprowadzić różne doświadczenia i eksperymenty, które budziły wielkie zainteresowanie, a niekiedy nawet zdziwienie.
Wszystkie prezentacje gdyńskiego Centrum były bardzo ciekawe, jednak najwięcej uśmiechu i podziwu wzbudziała w uczniach prezentacja, której konstrukcja umożliwiała oglądnięcie „na talerzu swojej głowy”.
Wycieczka nie tylko zintegrowała grupę, lecz okazała się również znakomitą i ciekawą lekcją z wielu dziedzin nauki. Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń.

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150