Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 18 września 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Swoje kandydatury wraz z plakatami i hasłami wyborczymi zgłosiło 8 osób. Uczniowie mogli zagłosować na swoich kandydatów poprzez wrzucenie kart do głosowania do prawdziwej urny wyborczej. Wybory cieszyły się dużym powodzeniem. Po podliczeniu głosów Natalia Lewandowska została Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego, Helena Fugiel – Zastępcą, Oliwia Hrycyk – Skarbnikiem i Oliwia Kondratowicz- Sekretarzem. Członkami Samorządu Uczniowskiego stali się Joanna Zimnowoda, Anna Olech, Robert Krop oraz Iga Mazerant. Wszystkim członkom  Samorządu Uczniowskiego gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150