Wybory Dżentelmena Szkoły

Wybory Dżentelmena Szkoły

Z okazji Dnia Chłopaka  Samorząd Uczniowski klas IV-VI zorganizował wybory Dżentelmena Szkoły 2018/2019. Każda z klas wystawiła swojego przedstawiciela, który dał się poznać jako człowiek kulturalny, miły, szlachetny odważny i honorowy. Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczestnicy mieli dokonać swojej prezentacji, wykazać się znajomością tabliczki mnożenia oraz tężyzną fizyczną. Do następnego etapu przeszło czterech kandydatów, którzy tym razem musieli na swoich modelkach wykonać fryzurę oraz zaprojektować strój na imprezę. Ostateczna rozgrywka dokonała się podczas finałowego tańca z wyfryzowaną i wystrojoną modelką. W wyniku tych konkurencji Dżentelmenem Szkoły został Fabian Kalisz, uczeń klasy VI a.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150