Wizyta w Domu Seniora Eduq

Wizyta w Domu Seniora Eduq

Trzeciego  lutego   uczniowie klas trzecich mieli okazję spotkać się z Seniorkami-osobami starszymi z Domu Seniora w Lęborku.
Trzecioklasiści  zaprezentowali Seniorom występ recytatorsko-wokalno- muzyczny.  Spotkanie wyzwoliło  wiele radości, zadowolenia, Seniorzy obdarzyli dzieci ciepłem, na ich twarzach, podczas tego spotkania zagościł uśmiech, czuli, jak ciągle są  potrzebni.   Dzieci miały okazję poznać ich lepiej,co może  przełoży się na większy szacunek do osób starszych. Dowiedziały się, że  osoby starsze mają tak jak oni w szkole,  zajęcia  manualne: rękodzieło,wyklejają, malują ,wyszywają oraz szydełkują. Dzieci zachwycały  się, więc:pieskami,serduszkami,aniołkami,bałwankami  i wieloma innymi pracami wykonanymi własnoręcznie przez Seniorów. Myślę,że spotkanie to przyniosło korzyść jednym jak i drugim.

Wychowawcy klas 3 a i 3c

Marzena Sadura, Agnieszka Okuszko-Pokojska

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content