WERDYKT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO – HISTORYCZNEGO  „KARTKA Z PRZEWODNIKA” pod patronatem Fundacji Szkoła z Klasą 2.0

WERDYKT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO – HISTORYCZNEGO  „KARTKA Z PRZEWODNIKA” pod patronatem Fundacji Szkoła z Klasą 2.0

„Ogólnopolski Konkursu plastyczno-historyczny „Kartka z przewodnika” pod patronatem “Fundacji Szkoła z Klasą 2.0”, przyniósł nieoczekiwaną i zaskakująco dużą liczbę zgłoszeń.  Obejrzenie i ocenienie 218 zgłoszeń, które dotarły do organizatorów, to nie lada wyzwanie, a zarazem przyjemność. To niesamowite uczucie, kiedy widzi się taki ogrom wysiłku włożonego w przygotowanie i wykonanie prac. Bogate interpretacje tematu pokazały, jak zaskakujące może być podejście do niego młodych artystów.

Nadesłane prace ocenialiśmy w kategoriach: plastycznej, grafiki komputerowej, literackiej i historycznej. Punkty, które zostały przyznane w poszczególnych kategoriach każdemu uczestnikowi, podsumowano i na tej podstawie wyłoniono laureatów”.

Miło mi poinformować, iż doceniło również prace naszych uczniów. Decyzją Jury przyznano następujące miejsca uczniom naszej szkoły:

W kategorii klas 4 – 6

I miejsce – Izabela Grunholc

W kategorii klas 7 – 8

I miejsce – Paweł Król

II miejsce – Ksawery Knioch

III miejsce – Michalina Kulik

Gratuluję!!!

Prace wykonane pod kierunkiem – Ewy Makurat

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content