Warsztaty rolkarskie pod bacznym okiem p. Juliana Ziółkowskiego

Warsztaty rolkarskie pod bacznym okiem p. Juliana Ziółkowskiego

W dniu 10 maja uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach podstaw jazdy na rolkach. Dzieci uczyły się utrzymania prawidłowej postawy podczas jazdy, zachowania równowagi, omijania przeszkód oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Trzygodzinne zmagania na rolkach sprawiły dzieciom wiele przyjemności i satysfakcji.

Zajęcia prowadził znany popularyzator rolkarstwa, jeden z najlepszych w Polsce zawodników w rolkarstwie szybkim w kategorii M50, prezes Stowarzyszenia Wrotkarskiego „Gdańskie Lwy” oraz pomysłodawca i organizator Pucharu Kaszub w rolkarstwie szybkim pan Julian Ziółkowski.

Celina Skibicka

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150