Uroczyste otwarcie pokoju wyciszeń

“Piwnicy pod Trójką” dnia 14.03.2018r.

Uroczyste otwarcie pokoju wyciszeń “Piwnicy pod Trójką” dnia 14.03.2018r.

To dla nas – uczniów bardzo ważny dzień. Dzięki temu, że nasza prośba została usłyszana, potraktowana poważnie i zrealizowana.

Pokój wyciszeń to miejsce, o którym marzyliśmy. Miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć, zebrać myśli, odetchnąć od zgiełku, hałasu.

Dlatego chcemy z całego serca podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w jego powstanie.

Dziękujemy Pani Dyrektor Marioli Małeckiej za wspieranie nas w naszych pomysłach i wyrażenie zgody na powstanie tego miejsca.

Dziękujemy sponsorowi Panu Konradowi Chmiel za ogrom serca, czasu i pracy w to, żeby pokój ten wyglądał właśnie tak.

Dziękujemy przybyłym gościom burmistrzowi Panu Marianowi Kurzydło, dyrektor muzeum Pani Marioli Pruskiej, Panu Mariuszowi Ramczykowskiemu.

DZIĘKUJEMY