"Sztafetowe Biegi Przełajowe"

„Sztafetowe Biegi Przełajowe”

Dnia 4.10.2021 r. na Stadionie Miejskim w Lęborku (przy ul. Kusocińskiego 56), odbyły się zawody miejskie „Sztafetowe Biegi Przełajowe” dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej. Uczniowie wybrani przez nauczycieli wychowania fizycznego godnie reprezentowali naszą szkołę i tak w rozgrywkach „Igrzysk Dzieci” dziewczęta pod opieką Pani Angeliki Dubickiej zajęły II miejsce, chłopcy pod nadzorem Andrzeja Małeckiego również stanęli na podium – zajmując II miejsce. Rywalizacja „Igrzysk Młodzieży Szkolnej” była zaciętą walką uczniów klas starszych. I tak dziewczęta pod okiem Pani Moniki Łabackiej zajęły II miejsce, zaś chłopcy pod opieką Pana Radosława Rapalskiego uplasowali się na III miejscu. Uczniowie w dalszej części chętnie biorą udział w kolejnych imprezach z kalendarza sportowego:)

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content