Szkolny Konkurs Historyczny z okazji 100-lecia niepodległości Polski.

Szkolny Konkurs Historyczny z okazji 100-lecia niepodległości Polski.

Trwając w uroczystym jubileuszu obchodów 100-lecia nie podległości nauczyciele historii i języka polskiego zorganizowali dla uczniów klas VI konkurs wiedzy o niepodległej Polsce. Do udziału zgłosiło się 10 uczniów, którzy rozwiązywali test z wiedzy o pierwszych dniach niepodległego kraju. Musieli zapoznać się z tekstami źródłowymi oraz życiorysem Józefa Piłsudskiego. Uczniowie zaprezentowali wysokie umiejętności. Szkolna Komisja Konkursowa wytypowała zwycięzców:

  1. Miejsce: Maksymilian Młyński- VI S 37/43 punkty

                            Daniel Zegler- VIA     37/43 punkty

2 Miejsce: Olaf Noryśkiewicz –  VI S 35/43 punkty

3.Miejsce: Julia Romanowska- VI B 31/43 punkty

                      Igor Kubisiak- VI S- 31/43 punkty.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150