Szkolny Klub Bezpieczeństwa przy SP3 w Lęborku został laureatem ogólnopolskiego konkursu

Szkolny Klub Bezpieczeństwa przy SP3 w Lęborku został laureatem ogólnopolskiego konkursu

W roku szkolnym 2017/2018 Szkolne Kluby Bezpieczeństwa objęła swoim patronatem Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Jury konkursu postanowiło, że laureatem konkursu zostaje Szkolny Klub Bezpieczeństwa w Lęborku – opiekun SKB Anna Piekarczyk. Klub otrzymuje I nagrodę, a członkowie Klubu worki z odblaskowym logotypem SKB. Nagrodzony plakat wykonała Kaja Moczyło z kl. 5s

Komisja Konkursu postanowiła również przyznać dwa wyróżnienia. Jedno z nich trafia również do SKB w Lęborku. Wyróżniony plakat wykonał Maksymilian Lis z kl.5b

W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkurów dla Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa. Każdy klub mógł przesłać po 2 plakaty. Bardzo dziękujemy za przesłanie wszystkich prac na konkurs plastyczny, którego celem było promowanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolne Kluby Bezpieczeństwa to projekt przeznaczony dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych w całej Polsce. Udział w nim jest całkowicie BEZPŁATNY.
Celem Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa jest aktywne działanie na rzecz ekologii i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród lokalnej społeczności – w szkole, jak i poza nią. SKB to możliwość wykorzystania teoretycznej wiedzy z zakresu ekologii i wychowania komunikacyjnego w praktycznym działaniu!

Więcej informacji na stronie: http://www.pbd.org.pl/

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150