Świetny początek sezonu podopiecznych trenera Andrzeja Małeckiego

 

Świetny początek sezonu podopiecznych trenera Andrzeja Małeckiego

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon w rozgrywkach junior D2 młodzi piłkarze Pogoni/Trójki Lębork. Zawodnicy trenera Andrzeja Małeckiego wygrali wszystkie swoje mecze (4:0 z AP KP III Gdynia, 3:0 z Kaszubami Połchowo i 3:0 z Gryfem Wejherowo) i z bilansem 10 bramek zdobytych, 0 straconych zajmują wraz z jedynką Reda 1. miejsce w tabeli.

Grupa 2005/2006 przeszła w letniej przerwie reformę. Z całym rocznikiem pod skrzydła Pogoni przyszedł z UKS-u Trójka Lębork trener Andrzej Małecki. Dołączyli do niego zawodnicy Pogoni trenujący dotychczas u trenera Piotra Długiego. Cel? Zebranie najlepszych piłkarzy z rocznika w jednym zespole. Drużyna w sezonie 2016/2017 gra pod nazwą Pogoń/Trójka Lębork w gdańskich rozgrywkach junior D2. Większość zawodników na co dzień chodzi do klasy sportowej w SP3.

Dobry początek sezonu to także efekt solidnych przygotowań. W sierpniu zawodnicy dwukrotnie uczestniczyli w obozie dochodzeniowym na bazie Szkoły Podstawowej nr 3. Na pierwszym zgrupowaniu pracowano głównie nad wytrzymałością i siłą, na drugim szlifowana była sprawność i technika. Specjalistyczne treningi zaliczyli także bramkarze. Przerywnikiem w obozowym życiu były zajęcia z ZUMBY z Panią Izabelą Grzenkowicz.

W ligowej kolejce Pogoń/Trójka na wyjeździe zagra z Wichrem Wierzchucino.

Kadra Pogoń/Trójka Lębork zgłoszona do rozgrywek:

Patryk Bandrowski
Jakub Bladoszewski
Oliwier Dawidowicz
Mikołaj Degler
Piotr Derba
Maksymilian Dudczak
Nikodem Kotlowski
Mateusz Kubisiak
Oskar Lambrecht
Kacper Lechończak
Mikołaj Miłosz
Alan Miotk
Olaf Noryśkiewicz
Szymon Nowocień
Marcel Pawelczyk
Nikodem Pniewski
Dawid Pokuć
Patryk Śliwiński
Kacper Smentoch
Kacper Stolicki
Mikołaj Tolas
Aleksander Wojciechowski
Szymon Wolski
Kacper Wrześniewski
Kacper Zadrużyński
Maksymilian Zawisza

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150