Światowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt

4 października w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt.
Tego dnia dzieci mogły w bezpiecznej klatce przynieść do szkoły zwierzątka, którymi się opiekują i opowiedzieć o ich życiu. Maja rozczuliła koleżanki i kolegów swoim chomikiem, a Lena zadziwiła wszystkich, ponieważ przyniosła ślimaki. Dzieci z wielkim zapałem i zaangażowaniem mówiły o swoich pupilach. Mateusz opowiedział nam ciekawe historie z życia swoich kur. Wykonaliśmy także piękne prace plastyczne na temat: „Moje ulubione zwierzątko” oraz wspólnie śpiewaliśmy piosenkę „ Puszek Okruszek”. Nie zabrakło także wesołych zabaw, podczas których dzieci naśladowały zwierzęta.
To był bardzo przyjemnie spędzony dzień. 🙂

Zajęcia zorganizowali nauczyciele świetlicy:
Eugenia Bojke i Celina Wojtaszek

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150