Światowy dzień tabliczki mnożenia

Szanowni Rodzice,

W dniu 29 września 2017 r. nasza szkoła uczestniczy w akcji VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia organizowanym pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości.
Po tygodniu przypominania tabliczki mnożenia uczniowie zdają Egzamin z tabliczki mnożenia – rozwiązuje przykłady z różnymi przypadkami mnożenia (np. 56=7·?), i jeśli udzieli poprawnych odpowiedzi, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT). W przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany. Egzamin można powtórzyć po 1 godzinie.
Dodatkowo chętni uczniowie będą mogli zdawać egzamin ustny z tabliczki mnożenia w jzyku angielskim.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!

Koordynatorzy Lokalni – nauczyciele matematyki i nauczyciele języka angielskiegologo_pl logo_universal_colour
information_poster