SUKCESY NASZYCH UCZNNIC OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "BEZPIECZNE WAKACJE"

SUKCESY NASZYCH UCZNNIC OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „BEZPIECZNE WAKACJE”

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku, była organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Bezpieczne Wakacje”. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej. Komisja konkursowa, wyłoniła zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VIII. W obu kategoriach na I miejscu znalazły się prace uczennic naszej szkoły, a dodatkowo 2 prace zostały wyróżnione.

Klasy 1-3

I Miejsce – Blanka Sienkiewicz kl.2a – nl. Celina Skibicka

Wyróżnienie – Lea Pańczyszyn kl. 2a – nl. Celina Skibicka

Klasy 4-8

I Miejsce – Helena Fugiel kl.5c – nl Anna Piekarczyk

Wyróżnienie – Antonina Stenka kl.5b – nl Anna Piekarczyk

Zwycięzcom gratulujemy!!!

W tym roku szkolnym konkurs został zgłoszony w Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

Prace zostały przekazane z różnych regionów Polski. Głównym celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na przestrzeganie bezpieczeństwa w czasie wakacji. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu rysunku techniką komputerową.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150