Sukcesy młodych piłkarzy z UKS Trójka Lębork

Sukcesy młodych piłkarzy z UKS Trójka Lębork

Zakończyły się rozgrywki piłkarskie w pierwszej rundzie sezonu 2018/2019 w rozgrywkach Junior F1 gr.3. Pierwsze miejsce na półmetku rozgrywek zajęła drużyna UKS Trójka Lębork rocznik 2010/2011. Młodzi piłkarze debiutując w rozgrywkach od razu nawiązali do osiągnięć swoich poprzedników, którzy z powodzeniem występują w drużynach seniorskich.

Mateusz Żukowski powoływany  do Reprezentacji Polski Juniorów jest zawodnikiem  Lechii Gdańsk, zespołu Ekstraklasy. Gracjan Miszkiewicz i Wiktor Miotk grają z powodzeniem w IV lidze zespołu Pogoni Lębork.

Trener Andrzej Małecki:

„Drużyna UKS Trójki Lębork trenuje dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Zajęcia kształtują  wszechstronne szkolenie ruchowe ukierunkowane na grę w piłkę nożną, dużo czasu poświęcamy na specjalistyczny trening techniki, staramy się, aby gra w piłkę nożną dostarczała dzieciom dużo radości i kształtowała cechy wolincjonalne.

Nasz model szkolenia skupia się na ciągłym doskonaleniu indywidualnych umiejętności. Nieważne gdzie grasz, ważne jak trenujesz. Nieważne czy jesteś zawodnikiem znanego klubu czy małego UKS-u. To co ma znaczenie to Twoja determinacja, wsparcie rodziców i doświadczenie trenera.”

Skład drużyny:

Sobisz Fabian, Ryszkiewicz Jakub, Płotka Kacper, Urbaniak Borys, Cieszyński Jan, Polejowski Szymon, Ferdynus Mateusz, Szostak Michał,Powideł Krystian, Budka Mikołaj, Mantek Olaf.

Tabela wyników:

1.UKS Trójka pkt  22

2.KS Potęgowo pkt  22

3.LKS Pogoń Lębork pkt   9

4.Wybrzeże Objazda pkt   0

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150
Skip to content