Spotkanie pożegnalne w Gdyni

Spotkanie pożegnalne w Gdyni

14 czerwca 2017r. w Społecznej Szkole Podstawowej w Gdyni odbyło się pożegnanie wolontariuszy z zagranicy, którzy wzięli udział w ogólnoświatowym programie AIESEC. 
W spotkaniu uczestniczyli Prabhu, Sinney (wolontariusze z naszej szkoły), pani dyrektor Mariola Małecka, nauczycielki języka angielskiego, pani Weronika Guderska i pani Magdalena Gocalińska oraz uczniowie klas szóstych. Spotkanie było bardzo udane. Uczestniczyli w nim wolontariusze pochodzący z Hong Kongu, Algierii, Chin, Indii oraz Kanady. Organizatorzy przygotowali gry i zabawy dla wszystkich uczestników; wolontariusze natomiast przygotowali stoiska z przedmiotami pochodzącymi z ich krajów. Na koniec spotkania zostały rozdane certyfikaty uczestnictwa w programie. Otrzymały go wszystkie szkoły oraz placówki, które wzięły udział w tej edycji AIESEC. Organizatorzy spotkania przygotowali również upominki i certyfikaty dla wszystkich wolontariuszy.

 

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150