„Tu rządzi kot” -bajka profilaktyczna

„Tu rządzi kot” -bajka profilaktyczna

Dnia 19.03.2018r. zawitał u nas Teatr Kurtyna z Krakowa z bajką profilaktyczną „Tu rządzi kot” dla uczniów klas 1-3 naszej szkoły.

Aktorzy Teatru Kurtyna przedstawili młodym widzom niezwykły spektakl, który opowiadał o tym, jak wspaniale jest odkrywać, że świat może być miejscem, którego możemy być mądrymi i szczęśliwymi mieszkańcami, cieszącymi się szacunkiem i uznaniem innych.

Tytułowy bohater, spragniony wiedzy i dociekliwy kot powiódł widzów przez zabawną i pouczającą opowieść o wytrwałości, pracowitości, byciu uczciwym i sprawiedliwym. O tym, że złość czyni nas słabymi, a korzystanie z rad opiekunów pozwala na to, by dobro i prawda dawały nam szczęście.

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150