Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

„Jan Paweł II - Bądźcie świadkami miłosierdzia”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”

22 października 2016 roku w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Uczestnikami konkursu były dzieci i młodzież z 15 placówek z terenu powiatu lęborskiego. Na konkurs wpłynęło 207 prac plastycznych. Komisja konkursowa przyznała 16 nagród i 16 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.
Komisja w składzie:
  • Halina Krzewniak – przewodnicząca – Prezes Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury „TAK” w Lęborku
  • Rafał Synowiec – artysta rzeźbiarz, przedstawiciel Urzędu Miasta Lęborka
  • br. Łukasz Waszkielis – historyk sztuki, przedstawiciel Diecezjalnego Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku
  • Jadwiga Niedbala – członek Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury „TAK” w Lęborku,

Jedną z laureatek I nagrody jest Kaja Moczyło kl. IVs ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lęborku

20161022_173757 kaja-konkkaja