Puchar Burmistrza został w Lęborku! Turniej 2005

Puchar Burmistrza został w Lęborku! Turniej 2005

10 klubów z Pomorza wzięło udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Lęborka – rocznik 2005 i młodsi. W niedzielę 26 listopada 2017r. w Miejskiej Hali Sportowej byliśmy świadkami futbolowego święta. Mocna obsada i duże zaangażowanie zawodników oraz trenerów przyniosło wiele emocjonujących i wyrównanych pojedynków. Zawody w bardzo dobrych nastrojach zakończyli zwycięzcy turnieju – drużyna Pogoni/UKS Trójki I trenera Andrzeja Małeckiego. II zespół Pogoni/Trójki zajął 12. miejsce. W Lęborku oprócz okazałego pucharu za I miejsce zostały także wyróżnienia indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Szymon Nowocień, a strzelca turnieju Piotr Derba (obaj Pogoń/Trójka). Drugie miejsce w turnieju zajął Salos Słupsk, trzecia lokata przypadła Gryfowi I Słupsk. Dobrze zagrały drużyny z powiatu lęborskiego. Chłopcy z Chrobrego Charbrowo zajęli czwarte, a Leśnik Cewice piąte.

Dyplomy, medale i puchary w imieniu burmistrza Lęborka wręczył Dyrektor CSiR Marian Borek, oraz Wiceprezes LKS Pogoń ds. piłki nożnej Marek Piotrowski. Organizatorem całodniowego turnieju było Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, Lęborski Klub Sportowy Pogoń oraz przede wszystkim Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Lębork w tym pomysłodawca turnieju Andrzej Małecki i grono rodziców młodych piłkarzy.

Wyniki gier grupowych i finałowych, tabela końcowa, galeria zdjęć:
Drużyna Pogoni/UKS Trójki I Lębork zagrała w składzie: Szymon Nowocień, Olaf Noryśkiewicz, Kacper Wrześniewski, Nikodem Pniewski, Piotr Derba, Oliwier Dawidowicz, Szymon Wolski, Jakub Bladoszewski i Aleksander Wojciechowski

Skład Pogoń/UKS Trójka II Lębork: Kacper Zadrużyński, Maksymilian Dudczak, Oskar Rewers, Nikodem Kotlowski, Szymon Kulik, Dawid Kłosowski, Kacper Smentoch, Maksymilian Zawisza, Rafał Labuda, Olgierd Bończyszyn

Galeria zdjęć z Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Lęborka – rocznik 2005 i młodsi (Lębork, 26.11.2017) – TUTAJ

Wyniki Grupa A: Pogoń/Trójka I Lębork – Zina Połchowo Dziewczęta 4:0, GKP Barca Bolszewo – Gryf II Słupsk 0:0, Chrobry Charbrowo – Błękitni Łęczyce 3:0, Pogoń/Trójka I – GKB Barca 0:0, Gryf II – Chrobry 0:0, Zina Dz. – Błękitni 0:3, Pogoń/Trójka – Gryf II 1:1, GKP Barca – Błękitni 0:1, Zina Dz. – Chrobry 0:3, Błękitni – Gryf II 0:2, Chrobry – Pogoń/Trójka I 0:1, Zina Dz. – GKP Barca 0:2, Pogoń/Trójka I – Błękitni 2:0, Gryf II – Zina Dz. 3:1, Chrobry – GKP Barca 3:0

Tabela grupy A:
1. Pogoń/Trójka I Lębork 11 pkt.
2. Chrobry Charbrowo 10 pkt.
3. Gryf II Słupsk 9 pkt.
4. Błękitni Łęczyce 6 pkt.
5. GKP Barca Bolszewo 5 pkt.
6. Zina Połchowo Dz. 0 pkt.

Wyniki Grupy B: Pogoń/Trójka II Lębork – Zina Połchowo 0:1, Latarnik Choczewo – Gryf I Słupsk 0:2, Leśnik Cewice- Salos Słupsk 0:1, Pogoń/Trójka II Lębork – Latarnik 0:0, Gryf I – Leśnik 2:2, Zina – Salos 0:1, Pogoń/Trójka II – Gryf I 0:1, Latarnik – Salos 1:0, Pogoń/Trójka II – Salos 0:2, Zina – Leśnik 0:1, Salos – Gryf I 1:0, Leśnik – Pogoń/Trójka II 0:0, Zina- Latarnik 0:0, Gryf I – Zina 1:0, Leśnik – Latarnik 0:0

Tabela grupy B:
1. Salos Słupsk 12 pkt.
2. Gryf I Słupsk 10 pkt.
3. Leśnik Cewice 6 pkt.
4. Latarnik Choczewo 6 pkt.
5. Zina Połchowo 4 pkt.
6. Pogoń/Trójka II Lębork 2 pkt.

Wyniki gier finałowych:

o 11. miejsce: Zina Dz. – Pogoń/Trójka II 1:0
o 9. miejsce: GKB Barca – Zina 1:0
o 7. miejsce: Błękitni – Latarnik 1:1 (1:3 k.-)
o 5. miejsce: Gryf II – Leśnik 1:2
o 3. miejsce: Chrobry – Gryf I 0:0 (3-4 k.-)
o 1. miejsce: Salos – Pogoń/Trójka I 0:2

Klasyfikacja końcowa Halowego Turnieju Piłki nożnej rocznik 2005 (26.11.2017)

1. Pogoń/Trójka I Lębork
2. Salos Słupsk
3. Gryf I Słupsk
4. Chrobry Charbrowo
5. Leśnik Cewice
6. Gryf II Słupsk
7. Latarnik Choczewo
8. Błękitni Łęczyce
9. GKP Barca Bolszewo
10. Zina Połchowo
11. Zina Dz. Połchowo
12. Pogoń/Trójka II Lębork

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150