Przyjęcie uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej

DESCRIPTION

Przyjęcie uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej

Już w połowie października uczniowie klasy IA i IB zdawali swój pierwszy szkolny egzamin.
Prowadzący uroczystość król wraz z małżonką i damą dworu przenieśli wszystkich uczniów do Krainy Recytacji, Śpiewu i Tańca, Krainy Geograficzno – Przyrodniczej, Ruchu Drogowego oraz do Krainy Grzeczności. Uczniowie poddani wielokrotnym próbom udowodnili wszystkim dorosłym, że godni są przyjęcia do społeczności szkolnej naszej placówki. Za piękną recytację, śpiewy i tańce oraz wiedzę niezbędną do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej rodzice i dyrekcja szkoły wręczyli pierwszoklasistom słodką niespodziankę. Ten moment na długo zapadł wszystkim w pamięci. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc w przygotowaniu uroczystości p. Magdalenie Gocalińskiej, uczniom klasy IVB Antoninie Stence i Antoniemu Każuro, p. Anicie Patelczyk za profesjonalną sesję fotograficzną oraz rodzicom klasy IA i IB.

 

 

Wychowawcy klas pierwszych:
p. Marzena Sadura
p. Celina Skibicka

Uczestniczymy w programach:

bezpieczne_wakacje_180_150