Powrót do szkoły klas 1-3 od 25 maja 2020 r. – aktualizacja

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z decyzją rządu uruchamiamy szkołę od 25 maja 2020 r. dla klas 1-3.

Proponujemy zajęcia dydaktyczne w salach lekcyjnych dla uczniów klas wyżej wymienionych.

Oferujemy też zajęcia świetlicowe zgodnie z godzinami pracy świetlicy w godzinach od 6:50 do 16:00.

Zajęcia odbywać się będą zgodnie z zachowaniem wszelkich  środków ostrożności i bezpieczeństwa według zaleceń i wytycznych GIS, MZ i MEN.

Niezależnie od liczby zgłoszonych dzieci zajęcia odbywać się będą w godzinach do południa – pierwsza zmiana.

Proponujemy również opiekę dla wszystkich dzieci potrzebujących.

Dzieci te będą miały możliwość korzystania ze zdalengo nauczania w szkole.

Na bieżąco postaramy się odpowiadać na Państwa pytania i wątpliwości.

Prosimy o zgłoszenie deklaracji uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych i/lub świetlicowych w szkole przez e-dziennik do p. Natalii Zając lub na adres mailowy szkoły, tj. sp3lebo@poczta.onet.pl

Poniżej przesyłamy link do strony Ministerstwa Edukacji Narodowej, pod którym znajdziecie Państwo szczegółowe wytyczne:

Mariola Małecka